کاشی و سرامیک یزد

حوضه اصلی فعالیت : مطالعات، اکتشاف و بهره برداری از معادن به روش روباز و زیرزمینی و راه اندازی خطوط تولید فلزات رنگین به ویژه مس؛ خرید و فروش مصالح ژئوسینتتیک؛ خدمات نقشه برداری؛ خدمات ژئوتکنیک.

معرفی و خط مشی کاشی و سرامیک یزد

کاشی و سرامیک یزد با بهره گیری از توان علمی و حرفه ای برخی از مدرسان و اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران و جمعی از مهندسان کارآزموده و پرسنل باتجربه تاسیس شد. هیت مدیره و پرسنل این مجموعه سال ها در پروژه های بزرگ فعالیت گسترده و درخشانی داشته اند و با فراهم نمودن تجهیزات و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مناسب تا کنون پروژه های گوناگونی را به نحو احسن و شایسته به انجام رسانده اند. کاشی و سرامیک یزد با اتکا بر تخصص ، شناخت نیازها و توانمندی ها ،استفاده از دستاوردهای حرفه ای جدید و تاکید بر نوآوری در ارائه محصولات گام نهاده است. خط مشی این شرکت رضایت مشتریان ، تعهد به اخلاق حرفه ای و ارتقاء مستمر دانش و توانمندی تخصصی میباشد. امید است نظرات سازنده مشتریان محترم در رسیدن به اهداف فوق این مجموعه را یاری دهد.

استاندارد ساختار مدیریتی

  •     مدیریت عملکرد سیستم
  •     مدیریت منابع انسانی و مدیریت رفتار سازمانی

مدارک فنی

  •     کتابخانه تخصصی
  •     نشریات تخصصی
  •     آرشیو
  •     بانک نرم افزاری

ماشین آلات مدرن

این مجموعه با در دست داشتن ماشین آلات مدرن قادر به تولید هر نوع محصولی می باشد .

عضویت

  •     انجمن کاشی و سرامیک ایران
  •     انجمن مکانیک سنگ ایران
  •     انجمن زمین شناسی مهندسی ایران

کاشی و سرامیک یزد

شرکت کاشی وسرامیک یزد بعنوان اولین تولید کننده کاشی کف در ایران ، با استفاده از ماشین آلات روز دنیا فعالیت خود را در زمینه تولید سرامیک کف از سال 1352 آغاز نموده است . از ابتدای فعالیت مدیریت ارشد شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن ، تخصص کارشناسان مجرب و مواد اولیه مرغوب در سایه همکاری پرسنل فهیم و زحمت کش شرکت شناسایی و برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتریان و کسب رضایت ایشان را سر لوحه کار خود قرار داده است . و هم اکنون مدیریت ارشد سازمان با عنایت به خداوند متعال بهبود مداوم کیفیت را با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و مصوب نمودن اهداف ذیل مد نظر قرار داده است :
1- شناسایی و برآورده سازی خواسته ها و نیازهای حال و آینده مشتریان .
2- حفظ و تقویت بازارهای موجود و توسعه بازارهای جدید .
3- ارتقاء صلاحیت و شایستگی پرسنل با ارائه آموزش های عملی و تئوری هدفمند ، برنامه ریزی شده مستمر و اثر بخش .
4- بهبود مداوم کیفیت از طریق ارزیابی مداوم و موثر فرآیندها .
5- استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت ارائه محصولات با کیفیت بالاتر و تنوع بیشتر
مدیریت ارشد سازمان ضمن معرفی مدیر کارخانه بعنوان نماینده مدیریت ، تعهد خود را نسبت به استقرار و بهبود سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و با بازنگری های سالیانه سیستم کیفیت و تامین منابع لازم جهت استقرار اثر بخش سیستم اعلام داشته ، و از تمامی پرسنل انتظار دارد تا ضمن فراگیری اصول مربوط به این سیستم ، تمام تلاش خود را جهت همراهی شرکت در رسیدن به اهداف مصوب بکار گیرند .
این شرکت همچنین تولید کاشی دیوار را از سال 1390 آغاز نموده است.

جدیدترین مطالب

Search